February 17, 2020

Klubowa strona SMK
dobry samochód używany

Szukasz samochodu używanego? Na pewno wiesz, jak ryzykowne jest poszukiwanie go na własną rękę. Jeśli chcesz zmniejszyć niebezpieczeństwo związane z zakupem, skorzystaj z ofert w salonach dealerskich!

1. Samochody nadal w świetnym stanie

W salonach dealerskich, na przykład w salonie Volvo Nord Auto, możemy znaleźć samochody używane nadal w kapitalnym stanie technicznym oraz wizualnym.

Do sprzedaży trafiają przede wszystkim pojazdy kilkuletnie, które pochodzą z rozliczeń z klientami albo z leasingu. To pełna gama interesujących modeli dla każdego, kto chciałby zakupić w miarę nowy pojazd bez ryzyka.

2. Pewność stanu technicznego

Głównym problemem związanym z kupowaniem samochodów używanych jest niepewność co do ich stanu technicznego. Jeśli jednak zdecydujemy się na samochody używane od dealera, nie musimy ryzykować.

Wszystkie pojazdy używane w salonach dealerskich są dokładnie sprawdzane przed wystawieniem na sprzedaż – klient otrzymuje wtedy do wglądu wyniki badań technicznych. W razie jakiejkolwiek usterki ASO wykonuje wtedy także odpowiednie naprawy.

3. Gwarancja na samochód używany

Dodatkowym plusem związanym z zakupieniem samochodu używanego od dealera jest gwarancja – można uzyskać ją na okres aż 12 miesięcy bez limitu kilometrów w zależności od marki.

Ochrona gwarancyjna obejmuje określone mechanizmy i układy. Jeśli w okresie obowiązywania gwarancji pojawią się jakieś usterki, wtedy ASO marki będzie mógł naprawić je bez dodatkowych kosztów dla klienta.

4. Atrakcyjne finansowanie na miejscu

Chcesz zakupić używane auto, ale nie masz wystarczających oszczędności? Przy transakcji w salonie dealerskim to naprawdę żaden problem!

Większość salonów oferuje dogodne formy finansowania na samochody używane – można skorzystać z leasingu albo z kredytu samochodowego na miejscu.

5. Tanie ubezpieczenia

Oprócz skorzystania z oferty dogodnego finansowania klienci kupujący samochody z drugiej ręki w salonach dealerskich mogą też na miejscu wykupić tanie ubezpieczenia komunikacyjne.

Niektóre salony zapewniają też dodatkowe bonusy, na przykład zniżki w ASO, gratisy.

Zakup auta