July 6, 2020

Klubowa strona SMK

Kielce z pewnością są miastem wielu atrakcji a  z pośród nich jedną z najciekawszych jest tor wyścigowy. Tor przyciągający tysiące osób każdego roku jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu zarówno przez rodziny, jak i fanów motoryzacji. Czego możemy doświadczyć na torze wyścigowym? 

Jazda sportowym samochodem 

Oczywiście jedną z najpopularniejszych usług oferowanych przez tor jest możliwość jazdy sportowym samochodem. Jest to idealny prezent, który z pewnością na długo zapadnie w głowie obdarowanej osobie. Warto również zwrócić uwagę, iż jazda na torze sportowym wiąże się nie tylko z emocjami, ale również nabyciem wielu praktycznych umiejętności.

kielecki tor wyścigowy - grafika

Nie tylko jazda autem sportowym

Tym, co wyróżnia tor wyścigowy w Kielcach jest ilość oferowanych usług. Oprócz jazdy po torze sportowym samochodem skorzystać Możemy również z regularnie organizowanych targów motoryzacyjnych. Tor wyścigowy w Kielcach słynie w Polsce, jako jeden z najlepszych organizatorów tego rodzaju targów. Ten odbywa się na wyasfaltowanej powierzchni oraz jest w pełni zabezpieczony odpowiednim zapleczem między innymi w postaci kawiarni. 

Inną, nietypową dla większości torów wyścigowych usługą, w której możemy skorzystać jest kemping. Na terenie kompleksu możemy bezproblemowo rozbić się zarówno z niewielkim kilkuosobowym namiotem, jak i z przyczepą kempingową. Warto również zwrócić uwagę, iż koszt rozbicia zarówno namiotu, jak i przyczepy kempingowej jest bardzo niski i waha się od kilku do kilkunastu złotych. Równocześnie możemy korzystać z dostępu do bieżącej wody oraz elektryczności.

Samochody