July 6, 2020

Klubowa strona SMK

Specjalne miejsca, na których można pojeździć samochodem w bezpieczny sposób są nam czasem niesamowicie potrzebne. Takie warunku zapewniają ich użytkownikom tory wyścigowe, które projektowane są w taki sposób, aby zdarzało się na nich jak najmniej wypadków. Właśnie do takich miejsc należy tor wyścigowy Silesia Ring, który jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej praktycznych torów, które zostały oddane niedawno do użytku w naszej części Europy. 

Charakterystyka toru Silesia

Tor wyścigowy Silesia Ring – pod tym linkiem obejrzysz jego trasę – charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest on niesamowicie szeroki i jest to aż 15 metrów. Jest więc ogromny margines błędu, który może popełnić kierowca żeby musiał z niego wypaść. To właśnie między innymi dlatego to miejsce cieszy się tak dużą i z dnia na dzień jeszcze bardziej rosnącą popularnością zarówno wśród lokalnych mieszkańców, jak i wśród osób z całej Europy. Bezpieczna jazda jest tym, na czym zależy każdemu kierowcy i osoby, które uwielbiają szybką jazdą powinny jak najczęściej odwiedzać takie miejsca i nie ryzykować zdrowia na publicznych drogach. 

Atrakcyjne ceny

Ceny wstępu na tory wyścigowe są z reguły bardzo okazyjne i jest to kolejny mały wabik na klientów, którzy nie lubią przepłacać. Weekendowy wypad ze znajomymi lub kimś bliskim z rodziny może być więc świetną okazją do spotkania się po długim czasie i do wspólnej rywalizacji. Pikanterii może dodać fakt, że osoby ścigające się na torach bardzo często zakładają się o jakieś drobiazgi, dzięki czemu jazda jest jeszcze bardziej emocjonująca.

Samochody