February 17, 2020

Klubowa strona SMK
opony goodyear efficientgrip performance

Goodyear Efficientgrip Performance to letnia opona klasy premium. Spełnia ona oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Opona znakomicie sprawdza się podczas różnych warunków pogodowych. 

Asymetryczny bieżnik

Asymetryczny bieżnik w oponie zapewnia bardzo dobre odprowadzanie wody, a w związku z tym zapewnia doskonałą przyczepność, nawet na najbardziej mokrej nawierzchni. W porównaniu do innych opon ma o 2 metry (8%) krótszą drogę hamowania na mokrej drodze i o 3% na suchej. 

Technologie WearControl i Fuel Saving

W oponach została zastosowana technologia WearControl, która zapewnia równowagę pomiędzy przyczepnością, a niskimi oporami podczas toczenia. Zapewnia ona, że opony Goodyear Efficientgrip Performance charakteryzują się dłuższą żywotnością. 
Do zalet opon należy także krótka droga hamowania, co powoduje, że w samochodzie, z tymi oponami można czuć cię bardzo bezpiecznie. 
Natomiast technologia Fuel Saving pomaga w ograniczeniu strat energetycznych i redukuje je o ponad 15%. 

Budowa bieżnika

Dodatkowo unikalna budowa bieżnika i specjalna mieszanka użyta do budowy opon, wpłynęła na znaczne ograniczenia hałasu emitowanego przez oponę. 

5 lat gwarancji

Dodatkowo Goodyear nakłada na opony aż 5 lat gwarancji od daty produkcji lub zakupu (sprawdź w sklepie). Warunki pozytywnego rozpatrzenia reklamacji są bardzo ścisłe. Osoba, która reklamuje musi wskazać uszkodzenie powstałe na etapie produkcji. Musi ono dotyczy wadliwego wykonania, złego tworzywa lub złej konstrukcji opony

Opony Goodyear Efficientgrip Performance są odpowiednie dla kierowców, którzy oprócz bezpieczeństwa i komfortu jazdy oczekują od opon maksymalnych osiągów podczas podróży po zróżnicowanej powierzchni w różnych, nawet trudnych warunkach pogodowych.

Samochody