July 6, 2020

Klubowa strona SMK
opona samochodowa

Oryginalne opony Dębica Presto UHP 2 charakteryzują się przede wszystkim solidnym i niezawodnym bieżnikiem, który nie zawiedzie w najmniej spodziewanym momencie. Asymetryczny bieżnik wyposażony został w usztywnione zewnętrzne żebro, dzięki czemu kierowcy mogą liczyć na pełną kontrolę nad autem. Prowadzenie samochodem nie powinno stwarzać żadnego większego problemu nawet przy dość wysokich prędkościach. W dużej mierze to właśnie niezawodna konstrukcja jest największą gwarancją komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Solidne wykonania

Firma Dębica od wielu lat słynie z produkcji wytrzymałych i solidnych opon, które cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Przy produkcji opon wykorzystano specjalną mieszankę gumową, dzięki której udało się zredukować nie tylko utratę energii, ale również znacząco zredukować opory toczenia. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że podczas codziennej jazdy, można zaoszczędzić nieco paliwa. Jeżeli chodzi o konstrukcję to opony Dębica Presto UHP 2 wyróżniają się również dużą ilością krawędzi tnących, których zadaniem jest sprawne odprowadzanie wody. Dzięki sporej ilości krawędzi tnących znacząco ogranicza się ryzyko wpadnięcia w poślizg na mokrej nawierzchni.

dębica presto uhp2
Dębica Presto UHP 2

Skrócona droga hamowania

Nowe opony Dębica Presto UHP 2 zaprojektowane zostały w taki sposób, aby jak najbardziej skrócić drogę hamowania, dzięki czemu można uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji na drodze. Każdy kierowca powinien pamiętać o tym, aby liczyć nie tylko na jakość i niezawodność opon, ale również na swój zdrowy rozsądek.

Porady samochodowe