May 21, 2022

Klubowa strona SMK

Któż z mężczyzn nie dbał chociaż raz o samochód? Dla niektórych nawet jest to najważniejsza zabawka, o którą troszczą się bardziej aniżeli o inne rzeczy, a nawet o najbliższe osoby. Należy pamiętać, że regularnie mycie i sprzątanie pojazdu sprawia, że można w ten sposób zadbać w większym stopniu o jego wartość, jak również nie doprowadzić do jego zniszczenia. Jasne, ktoś może powiedzieć, że bardziej liczy się to, co jest w środku, ale nie zmienia to faktu, że również zewnętrzne aspekty samochodu mają znaczenie. Postanowiliśmy przybliżyć środka, dzięki któremu można zadbać o lakier, a jest nim pad polerski.

pod polerski na rzep

produkt dostępny w sklepie Shiningcar

Dokładne wyczyszczenie lakieru

Gąbka polerska na rzep, jaką jest pad polerski może być zastosowana do każdego lakieru, co jak najbardziej jest jej zaletą. Oczywiście, zdarza się, że na nasz lakier spadnie coś, co sprawi, że ciężko będzie domyć to zwykłą gąbką oraz innym środkiem. W takiej sytuacji będzie potrzebne coś mocniejszego, a właśnie czymś takim jest gąbka polerska. Dzięki niej będzie można dokładnie wyczyścić lakier i doprowadzić do perfekcyjnego błysku. Należy podkreślić też to, że nie ma co oszczędzać na padzie, ponieważ zwykła i najtańsza gąbka polerska na rzep raczej może zniszczyć lakier niż doprowadzić go do porządku.

Bezpieczeństwo

Nie ma co się obawiać, że pad polerski doprowadzi do zniszczenia lakieru. Jak wspomnieliśmy, należy zakupić dobrej jakości produkt a w połączeniu z polerką da on kapitalne efekty. Z pewnością gołym okiem będzie widoczny jednolity lakier, jak również w przypadku remontów samochodu warto pokusić o jego wyczyszczenie w taki sposób.

Pielęgnacja