February 17, 2020

Klubowa strona SMK
opony samochodowe na lato

Miłośnicy motoryzacji od zawsze ufają Japończykom – to właśnie z kraju kwitnącej wiśni wywodzą się przecież najlepsze marki samochodowe, znane na całym świecie. Nie inaczej jest z innymi akcesoriami do aut, takimi chociażby jak opony. Renomowana marka Bridgestone, która jest odpowiedzialna między innymi za opony klasy premium Bridgestone Turanza er300, to najlepszy dowód.

opony samochodowe letnie

Opony Bridgestone Turanza er300

Na początku warto zaznaczyć, że opony Bridgestone Turanza er300 to opony marki premium, które charakteryzują się jednak znacznie niższą ceną niż przeciętne opony w tej klasie. To już czyni je bardzo smacznym kąskiem dla konsumentów. Najnowsza technologia i rozwiązania, między innymi takie, jak innowacyjna mieszanka Ecopia, wchodząca w skład opony Turanza, dodatkowo wzmocniona technologią NanoProTech, gwarantuje świetną przyczepność do nawierzchni drogi, ale też zmniejsza opory toczenia. W efekcie auto zużywa mniej paliwa.

Co wyróżnia opony Bridgestone Turanza er300?

W wielu testach opony Bridgestone Turanza er300 dostępne na Sklep Opon wyróżniają się zachowaniem na mokrej powierzchni. Odpowiada za to między innymi asymetryczny wzór bieżnika opon, który doskonale odprowadza wodę, poprawia przyczepność do podłoża i zmniejsza drogę hamowania. Wszystko to poprawia parametry bezpieczeństwa i ułatwia poruszanie się zarówno po mieście, oraz w trasie. Poza tym opony te zaprojektowano tak, by emitowały jak najmniej hałasu – właśnie za tą funkcję odpowiadają sztywne klocki bieżnika. To właśnie między innymi te parametry wpływają na tak dużą popularność opon na całym świecie.

Samochody