April 9, 2020

Klubowa strona SMK
tor ułęż

Na samochodowym torze Ułęż w ciągu roku odbywa się mnóstwo ciekawych motoryzacyjnych atrakcji, które przyciągają nie tylko miłośników czterech kółek. Moto Park Ułęż powstał na już od dawna nie czynnym lotnisku szkoleniowym.

Oferta

tor ułęż

Tor Ułęż charakteryzuje się dość dobrą nawierzchnią oraz długimi i szerokimi torami. W tym przypadku najdłuższa prosta liczy sobie aż 500 metrów, dzięki czemu możliwe jest w tym miejscu rozwinięcie naprawdę imponujących prędkości. Na torze znajduje się aż 5 zakrętów – jeden w lewo, pozostałe w prawo. Koniecznie sprawdź autonator.

Tor nie tylko dla profesjonalistów

Co ciekawe, Tor Ułęż dostarczy niezapominanych wrażeń nie tylko zawodowym kierowcom wyścigowym, którzy decydują się na szlifowanie swoich umiejętności w tym właśnie miejscu. Doskonale w tym miejscu odnajdą się również amatorzy, poszukujący niezapominanych motoryzacyjnych wrażeń. Na torze pracuje wielu doświadczonych instruktorów, którzy wspomogą każdego, kto dopiero co stawia swoje pierwsze kroki w motoryzacyjnym świecie. Nawet nie posiadając prawa jazdy można zapoznać się z możliwościami, jakie daje tor – wystarczy umówić się na jazdę z doświadczonym kierowcą rajdowym – oczywiście na pozycji pasażera samochodu. Dzięki szerokiej gamie pojazdów, można spełnić swoje marzenia o szybkiej jeździe luksusowym autem. Ma torze skorzystać z przejażdżki można między innymi takimi autami jak ! Aston Martin, Ferrari, Lamborghini czy Dodge Viper.

Samochody