April 9, 2020

Klubowa strona SMK
maty na siedzenia w aucie

W praktyczną i funkcjonalną matę na fotel powinien być wyposażony każdy często użytkowany samochód. Dzięki niej kierowca może czuć się ww czasie podróży w pełni komfortowo oraz przyjemnie.

Mata na fotel samochodowy, a komfort jazdy

Mata wykonana z wysokiej jakości materiałów nie tylko znacznie poprawia codzienną ergonomię korzystania z samochodu, lecz także wpływa bardzo pozytywnie na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała. Dzięki niej podróżowanie nawet na znaczne odległości jest bardzo przyjemne, a kierowca nie narzeka na uciążliwy ból pleców oraz sztywność karku.

Mata na fotel do auta idealna na zimę

Wybór mat na fotel samochodowy jest niezwykle bogaty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wielu producentów oferuje komfortowe i praktyczne maty grzewcze, które to doskonale sprawdzają się wówczas, gdy temperatura na dworze spada znacznie poniżej zera. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla tych kierowców, którzy to cenią sobie komfort i wygodę w czasie podróży.

Maty grzewcze do samochodu można bez problemu zasilać z zapalniczki samochodowej 12V . Posiada ona wbudowany termostat chroniący przed przegrzaniem się, dzięki czemu każdy kierowca czy pasażer może czuć się w pełni bezpiecznie.

Większość z nich jest wykonana z grubego oraz wytrzymałego materiału, dzięki czemu służą niezawodnie przez długi czas. Nie mechaci się on oraz nie przykleja do ubrania. Ponadto wiele mat posiada praktyczne gumowe mocowania, dzięki czemu idealnie dopasowują się do foteli.

Mata grzewcza to doskonały gadżet, który świetnie grzeje zarówno siedzisko jaki i oparcie, dzięki czemu żaden kierowca nigdy nie narzeka na niekomfortowe warunki jazdy.

Akcesoria dla kierowców