July 6, 2020

Klubowa strona SMK
opona nokian wr a4

Jedną z bardziej znanych fińskich firm jest Nokian. Ten producent ogumienia samochodowego posiada na całym świecie bardzo duże uznanie. Na taką opinię zasłużył sobie produkowanymi od wielu lat oponami zimowymi o bardzo dobrych właściwościach użytkowych i bezpiecznym zachowywaniu się nawet w trudnych, zimowych warunkach. Obecnie najlepiej sprzedającym się na rynku produktem tej marki jest opona, oznaczona nazwą fabryczną Nokian WR A4 – https://www.sklepopon.com/model-opony/nokian-wr-a4.

Bieżnik, który daje wiele

Tym, co wyróżnia model WR A4 spośród konkurencyjnych produktów jest zastosowanie niezwykle agresywnego, asymetrycznego bieżnika. Takie rozwiązanie znane jest przede wszystkim z tras rajdowych, gdzie koła i opony poddawane są największym obciążeniom. Nokian skorzystał z nabytych na trasach doświadczeń tworząc oponę do codziennej jazdy o sportowym rodowodzie i niezwykle wysokich walorach użytkowych.

Dzięki asymetryczności bieżnika trudne warunki pogodowe panujące na jezdni nie są dla tej opony żadnym problemem. Ciężki, skandynawski klimat, w jakim powstawała i była poddawana testom opona Nokian WR A4 są najlepszą rekomendacją jej wartości. Nabywając ten model można mieć pewność, że nie zawiedzie ona w żadnej sytuacji.

Szeroki asortyment podstawa wyboru

handlowcy firmy Nokian są świadomi, że kierowcy mają zróżnicowane potrzeby co do rozmiaru i wysokości profilu stosowanych opon. Z tego też powodu fińska marka oferuje swój sztandarowy produkt w niezwykle szerokiej gamie rozmiarowej. Dzięki takiemu podejściu każdy kierowca może dobrać odpowiednią wersję opony WR A4, dopasowaną do charakterystyki samochodu oraz indywidualnych upodobań i oczekiwań.

Porady samochodowe