October 20, 2021

Klubowa strona SMK

Szampon samochodowy stanowi obowiązkowe must have dla miłośników czterech kółek. Z jego pomocą można szybko oczyścić karoserię z powierzchownych zanieczyszczeń, kurzu, błota, soli, smaru oraz opadów atmosferycznych. Kosmetyki są uniwersalne i niezwykle wydajne, nadają się one do każdego typu karoserii.

Szampony można podzielić na preparaty czyszczące bądź czyszcząco-ochronne. W wysokiej jakości szamponach do samochodu nie ma w składzie szkodliwych substancji, które mogłyby powodować zarysowania i zmatowienia.

Kosmetyki samochodowe do czyszczenia i pielęgnacji pojazdu

Szampony samochodowe służą do czyszczenia i pielęgnacji całego pojazdu. Z ich pomocą można dokładnie wyczyścić elementy gumowe, metalowe, szklane oraz te wykonane z kompozytów PCV. Wydajne i ładnie pachnące kosmetyki do autodetailingu są łagodne i jednocześnie bardzo skuteczne w działaniu.

Wysokiej jakości kosmetyki zapobiegają przywieraniu do karoserii różnego rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki nim można utrzymać w perfekcyjnej czystości samochód, który jak wiadomo jest wizytówką każdego kierowcy.

Skuteczne i bezpieczne produkty dla karoserii – czym się wyróżniają?

Wysokiej jakości szampon do samochodu zapewnia bezpieczeństwo dla powłoki lakieru. Lśniąca czystością karoseria, pozbawiona zanieczyszczeń, na pewno doda pojazdowi efektowności oraz eleganckiego wyglądu. Produkty mogą zawierać w sobie wosk, który dodatkowo pielęgnuje lakier.

Tego typu produkt stanowi doskonałą ochronę przed zadrapaniami, zmatowieniami oraz zarysowaniami. 

Pielęgnacja