Ręcznik z mikrofibry – czy jest odpowiedni do czyszczenia samochodu?

0 Comments

ścierka do samochodu

Ściereczki z mikrofibry zyskały ogromne zaufanie osó, dbających o czystość i idealny wygląd mebli oraz sprzętów, znajdujących się we wnętrzach. Niezawodne i trwałe, a dodatkowo niewymagające zastosowania preparatów chemicznych świetnie sprawdziły się w wielu domach. Nie powodujące zarysowań ściereczki i ręczniki z mikrofibry to produkty, wyróżniające się niezawodnością. Przekonaj się, jak sprawdzą się podczas czyszczenia pojazdu.

Ręcznik z mikrofibry – do wnętrza czy czyszczenia pojazdu z zewnątrz?

ściereczka do samochoduWysokiej jakości ręczniki z mikrofibry, obszyte dookoła lub nieobszywane znakomicie sprawdzają siew czyszczeniu i polerowaniu zarówno elementów wnętrza pojazdów, jak i zewnętrznej jego części. Wewnątrz można użyć ich do przetarcia szyb, kokpiku, kierownicy oraz elementów, znajdujących się wokół foteli. Doskonale sprawdzają się podczas polerowania oraz przecierania na wilgotno. Nie pozostawiają smug oraz nie powodują zarysowań. Rozprowadzanie produktów, usuwanie ich reszek oraz polerowanie to czynności, wykonywane na zewnątrz pojazdu, które nie mogą obyć się bez odpowiednich akcesoriów. Ręcznik z mikrofibry jest najlepszy przy polerowaniu lakieru.

Ściereczki z mikrofibry do samochodu

Efektowne, zadbane wnętzre samochodu oraz zachwycający, pozbawiony smug lakier wyróżnia się na tle pojazdów, któe nie zostały poddane szczegółowemu detailingowi. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę, zajmującą się auto detailingiem, czy po prostu lubisz dbać o swój pojazd, ściereczka z mikrofibry zdecydowanie sprawdzi się w codziennym użytku, specjalne ściereczki możesz zobyć tutaj: https://shiningcar.pl/mikrofibry, jest to oferta sklepu detailingowego Shiningcar, więc ich ściereczki są stworzone z myślą o trosce o nasz samochód.