February 17, 2020

Klubowa strona SMK
tor Słomczyn

W Polsce nie brakuje mężczyzn, którzy od najmłodszych lat pragną spełnić swoje marzenie o dynamicznej jeździe w pięknym sportowym aucie na równej nawierzchni obiektu sportowego. Wśród wielu dostępnych torów w Polsce najlepszą opinią może poszczycić się autodrom Słomczyn.

Obiekt ten kojarzy się najczęściej kierowcom oraz widzom z różnymi imprezami samochodowymi. Organizowane tam wyścigi sportowych samochodów są specjalnością toru Słomczyn. Idealna nawierzchnia z asfaltu sprzyja kierowcom w energicznej przejażdżce przy głodnej, spragnionej wrażeń widowni, która aplauzem nagradza pokaz zręczności kierowcy w aucie sportowym o tym jak się dobrze jeździ przekonasz się w Autonator.

tor Słomczyn

Tor w Słomczynie – alternatywa dla innych autodromów

Tor Słomczyn to innowacyjny autodrom na którym można zobaczyć tor kartingowy, tor samochodowy oraz rally cross do widowiskowych wyścigów samochodowych. Najważniejszą cechą tego obiektu jest jego lokalizacja, która położona jest w centrum naszego kraju. Dojechać tam można bez problemu z każdego zakątka Polski, gdyż centralna położenie posiada dobrą komunikację.

Renowacja obiektu sportowego W Słomczynie

Kilka lat temu dzięki funduszom tor w Słomczynie został zmodernizowany, aby organizatorzy mogli wykorzystać jego nowe oblicze do uniwersalności. Dzięki powstałym przecinającym się nitkom zawody kartingowe bądź innego typu imprezy dają szereg kombinacji, aby najlepiej przygotować tor pod przyszłą organizację zawodów.
Tor w Słomczynie to idealna propozycja dla fanów widowiskowych pokazów bądź różnorodnych wyścigów przy organizowanych tu mistrzostwach kraju i Europy.

Samochody