February 17, 2020

Klubowa strona SMK

Najlepsze prezenty to takie, które dostarczają obdarowanemu gigantyczną dawkę emocji i nowe doświadczenia. Dlatego też ostatnio, dużą popularnością cieszą się vouchery na tor wyścigowy, które są idealnym prezentem na urodziny, rocznicę lub awans dla każdego mężczyzny (i kobiety). Jeżeli nie mamy pomysłu a ciekawy drobiazg, może warto się nim zainteresować?

Atrakcja w każdym mieście

Tory wyścigowe występują w wielu Polskich miastach. W zależności od konkretnego miejsca – mamy różne trasy oraz różnorodne samochody. Na każdym na pewno będzie dostępny wynajem Audi R8, wynajem Ferrari, wynajem Porsche oraz wielu innych aut, światowych marek. Każdy tor dysponuje również wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która zapewnia doskonałe przygotowanie, przeszkolenie teoretyczne i praktyczne przed każdą jazdą.

Ceny wynajmu aut

Ceny wynajmu sportowych aut zaczynają się już od 99 zł. Wszystko zależy od konkretnego modelu, czasu trwania przejażdżki oraz miejsca, w którym wykupujemy jazdę. I tak np. wynajem Audi R8 to koszt ok. 199 zł, wynajem Ferrari – 299 zł, a wynajem McLarena 650s jest rzędu 499 zł.

Czy warto spróbować?

Wielu pasjonatów szybkiej jazdy nie wyobraża sobie weekendu bez zajrzenia na tor wyścigowy. Taka adrenalina i emocje pozytywnie uzależniają. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów motoryzacji oraz szybkiej i bezpiecznej jazdy, To również nauka jak radzić sobie z autem w różnych sytuacjach.

Samochody